Szukaj ikona

STOŁY

Stół to serce każdego pokoju dziennego i jadalni. To przy nim gromadzą się zaproszeni goście, rodzina i przyjaciele, aby wspólnie celebrować posiłek, spędzać czas oraz rozmawiać. Nasz salon meblowy prezentuje kolekcje obejmujące drewniane i szklane stoły rozkładane, które w kilka chwil znacząco zwiększają swoją powierzchnię. Organizacja przyjęcia czy uroczystej kolacji dzięki nim staje się możliwa, a Ty nie musisz ograniczać liczby zaproszonych gości. Stoły drewniane i szklane doskonale wyglądają otoczone rzędem stylowych i wygodnych krzeseł, które również oferuje nasz sklep meblowy.

 

 

Nasz asortyment

 

U nas kupisz nie tylko duże i masywne drewniane stoły rozkładane z aluminiowymi elementami. Choć są one jednym z najgorętszych trendów we współczesnych jadalniach, równie dużą popularnością cieszą się delikatne i minimalistyczne stoły szklane idealne do wnętrz nowoczesnych. W salonie efektownie prezentuje się także ława na kółkach, która na czas uroczystego spotkania może służyć jako dodatkowa powierzchnia do serwowania potraw lub napojów. Na co dzień ława rozkładana zazwyczaj usytuowana jest obok kompletu wypoczynkowego, aby umożliwić odłożenie miski z przekąskami czy pustej szklanki, kiedy odpoczywasz na kanapie.

 

Do mniejszych wnętrz polecana jest z kolei ława rozkładana podnoszona — ta funkcja w kilka chwil pozwoli Ci zamienić niski stolik kawowy w wysoki stół jadalniany do spożywania posiłków.

 

Bogaty i zróżnicowany asortyment to gwarancja udanych zakupów. Meble do salonu z Kolbuszowej to synonim elegancji w nowoczesnym wydaniu.

Czytaj więcej
  • Cena: PLN PLN
  • Sklep internetowy Sellingo.pl