Szukaj ikona

Regały i półki

Kompletując wyposażenie przedpokoju, pokoju dziecięcego, sypialni, a może jadalni - z pewnością nie obejdziesz się bez odpowiednio rozstawionych regałów oraz podwieszanych półek. Oczywiście, że dla wielu nie będzie to podstawowy element wyposażenia, jednak warto o nim pomyśleć, ponieważ charakteryzuje się wyjątkową praktycznością. Ostatecznie to miejsce gdzie możesz odłożyć niepotrzebne w danym momencie rzeczy lub zrobić wystawkę swoich ulubionych bibelotów czy też książek.

 

Możesz sięgniesz po regał biały czy też regał czarny lub jeszcze w innym kolorze. Kompozycja mebli w danym pomieszczeniu powinna byś spójna i reprezentować jakaś wizję otoczenia. Przecież będziesz wśród nich spędzał swój czas, co determinuje także ich walory użytkowe. Regały oferowane przez nasz sklep produkowane są z różnych materiałów oraz na bazie zróżnicowanych projektów - zdecydowanie znajdziesz wśród nich to, czego poszukujesz i potrzebujesz. Zależnie od modelu może on występować w klasycznych kolorach lub imitować naturalne walory drewna. Równie dobrze możesz sięgnąć po regały w odcieniach pastelowych, co nada wnętrzu wyjątkowego charakteru, który zapewne będzie atrakcją dla Ciebie, Twoich znajomych oraz bliskich, którzy spodziewają się raczej stonowanych i klasycznych motywów.

 

Zastosowanie odpowiedniego regału, który nijako "prześwituje" bowiem nie ma przewidzianych tylnych plecków jest ciekawym sposobem na rozdzielenie większego pomieszczenia. Umożliwi to  wydzielenie dwóch przestrzeni z jednej, co zaowocuje podniesieniem komfortu użytkowego większego salonu w przypadku chęci wydzielenia, np. niewielkiej czytelni dla najmłodszych czy też miejsca zabaw. Oczywiście daje to znacznie szersze pole do popisu - wszystko w Twoich rękach.

 

Regał biały, regał czarny, a może w kolorze drewna?

Możesz sięgnąć po regały o masywnej konstrukcji, jak i lekkiej - każda z nich ma swoje plusy jak i minusy. Zależnie od projektu mogą posiadać szklane, metalowe lub plastikowe elementy, w tym zamykające je drzwiczki. Istnieją także modele o wyposażone w przeszklenia, co przekłada się na ich funkcje reprezentacyjne. Generalnie mnogość propozycji sprawia, że każdy znajdzie wśród nich to, czego aktualnie poszukuje.

Czytaj więcej
  • Cena: PLN PLN
  • Sklep internetowy Sellingo.pl