Szukaj ikona

Narożniki z funkcją spania

To, co się ceni w każdym meblu, który możesz posiadać, to jego wysoka funkcjonalność! Tak jest właśnie z narożnikami do spania, które mogą posłużyć Ci zarówno jako kanapa, jak i łóżko jednocześnie! Masz ograniczoną ilość miejsc do spania, a gości trzeba w końcu gdzieś ułożyć? Teraz to już nic prostszego! Pozwól sobie na odrobinę komfortu i spraw sobie rozkładany narożnik do spania. Mebel bez problemu w ciągu odwiedzin przez Twoich znajomych pomieści kilka osób w trakcie spotkania, a wieczorem bez trudu zamienisz narożnik w wygodne łóżko, w którym będziesz mógł spokojnie obejrzeć film z rodziną!

Narożnik rozkładany z funkcją spania

To, co wyróżnia nasze meble to przede wszystkim dopasowanie ich do potrzeb naszych klientów, dzięki dostępnej personalizacji. Może czas na zmiany w Twoim salonie? Zamień swoją zwykłą kanapę na narożnik z funkcją spania! Poczuj różnicę, która będzie niosła Ci korzyści każdego dnia. Nasze narożniki to nie tylko wygoda, ale też wysoka jakość produktu, której doświadczysz m.in. przez plamoodporny materiał, który jest odporny również na podpalenie i inne zewnętrzne urazy. Dodatkowo wysokiej klasy design będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów wnętrz z możliwością oszczędności na innych meblach, które będą tylko tłem dla narożnika! Dobierz mebel do swoich potrzeb i przekonaj się o tym, jak dbamy o Twój komfort!

Narożnik rozkładany sprawdzi się również jako łóżko

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasami ogranicza Cię miejsce, a narożnik może być barierą w małym mieszkaniu. Dlaczego więc nie zamienić narożnika z funkcją rozkładania na zwykłe łóżko? Teraz możesz mieć kanapę i łóżko jednocześnie bez potrzeby kupowania dwóch osobnych mebli? Co charakteryzuje nasz narożnik? Przede wszystkim ogromna ilość przestrzeni, która posłuży Ci na długie wieczory ze znajomymi, rodziną czy dziećmi. Narożnik do spania świetnie sprawdzi się jako łóżko dla kilku znajomych, którzy zostali dłużej po imprezie u Ciebie w domu. Narożnik z funkcją spania będzie też idealnym miejscem dla całej Twojej rodziny, aby móc cieszyć się wspólnym towarzystwem podczas długich maratonów filmowych, wspólnych gier albo spania, kiedy Twoje dzieci boją się zostać same w pokoju.

Gdzie również sprawdzi się narożnik z funkcją spania?

Przede wszystkim we wnętrzach industrialnych, gdzie będzie on mocną stroną wnętrza i doskonałym akcentem. Innym stylem z którym możesz się identyfikować jest styl boho, który nabiera w ostatnich latach na sile, a narożnik w salonie może być jego częścią. Biorąc pod uwagę kupno narożnika musisz pamiętać o tym, że może być to budżetowa opcja, zwłaszcza jeśli chodzi o mieszkanie i łóżko dwuosobowe, ponieważ ten mebel może Ci to spokojnie zastąpić. Narożniki rozkładane są też przede wszystkim bardzo wygodne do spania, a wnętrzu potrafią dodać klimatu przytulności i rodzinnej atmosfery. Za dnia możesz go spokojnie złożyć i użytkować w formie kanapy, a wieczorami rozkładać sobie wygodne łóżko, które posłuży Ci długimi latami! Jesteśmy przekonani o tym, że narożniki z naszego sklepu spełnią wszystkie powyższe oczekiwania i będą dla Ciebie ostoją wygody, odpoczynku i miłych wspomnień.

Czytaj więcej
Pusto :(
  • Cena: PLN PLN
  • Sklep internetowy Sellingo.pl