Szukaj ikona

SALON

Meble do salonu zaprojektowane są zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Dlatego nasze kolekcje pasują do współczesnych pomieszczeń, w których liczą się niebanalny design i funkcjonalność. Pokój dzienny jest szczególnie reprezentacyjny, dlatego zadbaj o przemyślane rozmieszczenie mebli i bibelotów. Pomogą Ci w tym nasze meble do salonu gwarantujące optymalną przestrzeń do przechowywania płyt, książek, dokumentów oraz sprzętu RTV.

 

Eleganckie barki na alkohol, stoliki kawowe, wygodne komplety wypoczynkowe lub komfortowe fotele wypoczynkowe z masażem - możesz dobierać poszczególne produkty zgodne z własnym projektem lub wybierać gotowe zestawy. Meblościanki pomogą Ci efektownie zagospodarować puste przestrzenie, a pojedyncze meble do salonu o mniejszym metrażu bez trudu wkomponujesz w wolne wnęki.

 

Postaw na nowoczesny design oraz elegancję, wpuść do swojego domu powiew świeżości i wybierz produkty o długoletniej trwałości. Sklep meblowy Makrodom zaprasza na zakupy stacjonarne oraz internetowe.

Czytaj więcej
  • Cena: PLN PLN
  • Sklep internetowy Sellingo.pl