Szukaj ikona

Łóżka 160x200

Elementem łączącym każdą sypialnię jest obecność łóżka. Niezależnie od tego jakiego jest rozmiaru, ma zapewnić możliwie dużą wygodę podczas snu. Bardzo istotną kwestią jest solidność. Właśnie takie łóżka - 160x200, znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Oferta obejmuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne projekty, których wygląd idzie w parze z najnowszymi trendami. Większość z nich oferowanych jest z odpowiedniej wielkości stelażem, stanowiącym niezbędny element zestawu. Warto zwrócić uwagę na jego konstrukcję, bo to od niego ostatecznie w dużym stopniu, zależeć będzie komfort wypoczynku. Stelaż tworzy wręcz "fundament" łóżka, do którego dokręca się odpowiednio przód, tył oraz w niektórych modelach również boki łóżka

Łóżko 160x200 - wykonanie i zastosowane materiały

Łóżka 160x200 mogą być wykonane z różnych materiałów, z czego najpopularniejszymi są łóżka tapicerowane (najpopularniejszym kolorem jest kolor szary ). Dostępne są również modele wykończone eko-skórą (biała lub czarna) jak i płytą MDF (posiadają drewniane nogi).

UWAGA: Warto zwrócić uwagę, że są również łóżka w całości wykonane z płyty wiórowej.

Niezwykle ważnym elementem każdego łóżka 160x200 jest solidność jego ramy, bowiem to na niej będzie opierał się stelaż. Jego specjalna żeberkowa (zwykle) konstrukcja, nie jest przypadkowa. Związana jest z koniecznością zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza materacowi, który będzie na nim leżał. Ma ona duże znaczenie dla komfortu, ale także higieny snu (przecież nikt nie chciałby spać na "zapoconym" materacu). Każde oferowane przez nas łóżko 160x200 przedstawia jakąś wyjątkową myśl estetyczną, która podkreśli zapoczątkowany przez Ciebie i Twoją wizję, styl wyposażenia przyszłej sypialni.

Oczywiście nikt nie twierdzi, że musisz sięgać po zestawy sypialniane, czy specjalnie zaprojektowane łóżka tapicerowane - jednak jeżeli poszukujesz pewnej jakości to zapraszamy. Nasza oferta pełna jest modeli nowoczesnych, które doskonale współgrają z potrzebami młodego pokolenia i ich chęcią wyrażenia własnego "ja", poprzez krzykliwe kolory i charakterystyczne im dodatki (plakaty, zasłonki oraz dywany). Najbardziej uniwersalnym wyborem w takiej sytuacji będzie łóżko wykonane w stylu możliwie minimalistycznym.

Sypialnia - miejsce regeneracji i kontemplacji otaczającego nas świata

Sen jest elementem życia każdego człowieka i stanowi statystycznie nawet do 40% życia każdego z nas. Warto zatem wysypiać się dobrze, by późniejszy aktywny dzień był możliwie przyjemny i produktywny. Celem zapewnienia sobie możliwie najlepszego komfortu podczas odpoczynku, sięgnij po proponowane przez nasz sklep łóżka 160x200. Idealną sytuacją byłoby dobranie odpowiedniego stelażu, jak i materaca niwelującego ból pleców oraz sprzyjającego głębokiemu i leczniczemu snowi. Paradoksalnie łóżko jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego mieszkania oraz domu. Sprawia, że z radością do niego wracamy po ciężkim i wymagającym dniu pracy.

Czytaj więcej
  • Cena: PLN PLN
  • Sklep internetowy Sellingo.pl