Szukaj ikona

Ławy szklane

Wyposażenie salonu stanowi pewne wyzwanie, szczególnie w przypadku gdy musisz wybierać wśród tylu wyjątkowych produktów. Oferta naszego sklepu została tak skonstruowana, by zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Jednak, by tego dokonać konieczne jest poznanie wszystkich jego potrzeb, co jest  trudne, a może nawet trudniejsze niż zakup upragnionej ławy. Tak więc, przeglądając ofertę modelową przeanalizuj swoje potrzeby i konfrontuj z naszymi propozycjami - z pewnością znajdziesz interesujące modele. Jeżeli jednak masz pewne sugestie - nie krępuj się i skontaktuj z obsługą sklepu, która z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

 

Nowoczesne ławy ze szkła

Jeżeli uwielbiasz nowoczesny styl i w takim kierunku dążysz kompletując wyposażenie swojego salonu - postaw na ławy szklane, których walory użytkowe oraz wizualne zdecydowanie stoją na wysokim poziomie. Mogą one przyjmować różne kształty, kolory (w tym transparentne), posiadać nawet kilka poziomów dla łatwiejszej organizacji życia codziennego. Oczywiście, zależnie od modelu charakteryzuje się on inną powierzchnią roboczą.

 

Ławy szklane - konstrukcja

Ława szklana projektowana jest zwykle w oparciu o metalowy stelaż, który ma zagwarantować jej stabilność i odpowiednią sztywność. Można jednak spotkać modele wykończone drewnem lub przy pomocy tworzywa sztucznego. Każdy z tych materiałów ma swoje zalety, jak i pewne mankamenty  zależne od kontekstu użytkowego.

 

Wykończenie ław

Niektóre modele ław szklanych posiadają praktyczny zasobnik do odkładania gazety, natomiast od góry wykończone są tradycyjnym blatem. Doskonale się sprawdzają w wydzielonym miejscu salonu, gdzie na spokojnie możesz usiąść w swoim ulubionym fotelu i przeczytać najnowszą gazetę. Pozostaje wybrać interesujący Cię model i cieszyć się jego walorami użytkowymi.

 

Ławy szklane - dlaczego warto?

Ławy szklane są jednymi z najczęściej wybieranych typów ław - głównie z myślą o salonach. Jednak trudno się temu dziwić, widząc jak świetnie są wykonane i jakie oferują rozwiązania praktyczne. Jeżeli podzielasz tę opinię i poszukujesz czegoś dla siebie - zdecydowanie znajdziesz interesujący Cię model w naszej ofercie.

Czytaj więcej
  • Cena: PLN PLN
  • Sklep internetowy Sellingo.pl