Szukaj ikona

Blog MakroDom

gru13
Gdzie wyrzucić stare meble?

Gdzie wyrzucić stare meble?

Nowa i nowoczesna aranżacja mieszkania powoduje, że stare meble odchodzą w niepamięć. Przed zakupem nowego wyposażenia warto zastanowić się, gdzie wyrzucimy lub oddamy niechciane umeblowanie. Oczywiście należy pamiętać, że podczas utylizacji powinniśmy działać zgodnie z obowiązującym prawem, aby nie zaśmiecać środowiska naturalnego.

gru  13
Więcej
lut20
Pokój dziecięcy -  jak urządzić, inspiracje

Pokój dziecięcy - jak urządzić, inspiracje

Z biegiem czasu i Twoje dziecko zaczęło w końcu dorastać, a jego potrzeby zrobiły się coraz większe. Im starsza Twoja pociecha, tym ma więcej problemów, wymagań i pragnień. Wiemy, że chcesz dostarczyć swojemu dziecku wszystkiego, co najlepsze, a w tym jego prywatnego kącika w domu, w którym będzie miało swoje małe królestwo. Pokój dziecięcy to przede wszystkim plac zabaw połączony z sypialnią. Czy wiesz jak najlepiej urządzić taki pokój? Sprawdź nasze porady!

lut  20
Więcej
sty21
Sofa. Tapicerka z ekoskóry czy z materiału?

Sofa. Tapicerka z ekoskóry czy z materiału?

Ci, którzy urządzają pokój gościnny, zazwyczaj stają przed wyborem sofy i jej obicia. Najczęstszym problemem jest podjęcie decyzji, czy mebel ma mieć tapicerkę z ekoskóry, czy może lepiej ze zwykłego materiału. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, jednak więcej argumentów przemawia za wyborem ekoskóry. Dlaczego? Sprawdźmy!

sty  21
Więcej
paź31
Absolutny hit wnętrzarski: kolorowe szkło

Absolutny hit wnętrzarski: kolorowe szkło

Osoby, które urządzają swój nowy dom lub mieszkanie, zazwyczaj chcą, by były one wykończone nowocześnie i przestronnie. Sięgają więc po nowe rozwiązania, które aktualnie inspirują projektantów wnętrz na całym świecie. Takim właśnie rozwiązaniem są stoły szklane z kolorowego szkła. Warto przyjrzeć im się bliżej!

paź  31
Więcej
wrz11
Szafka na RTV. Wisząca, czy stojąca?

Szafka na RTV. Wisząca, czy stojąca?

Do urządzania pokoju gościnnego przykładamy chyba najwięcej wagi. Nie tylko dlatego, że jest on pomieszczeniem reprezentacyjnym w naszym mieszkaniu – jest również pomieszczeniem, w którym samu spędzamy sporo czasu. Chcemy więc, by salon był funkcjonalny, wygodny i sprzyjał odpoczynkowi. Duże znaczenie w aranżacji ma wybór szafki na RTV. Na co lepiej się zdecydować: na szafkę wiszącą czy może stojącą? Sprawdźmy!

wrz  11
Więcej
sie27
Pomysł do małego salonu: ława rozkładana

Pomysł do małego salonu: ława rozkładana

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie pokoju gościnnego bez wygodnej sofy i niskiej ławy lub stolika postawionego obok niej. To właśnie w tym miejscu domu odbywa się większość spotkań towarzyskich, które maja nieformalny charakter. Czasami jednak gospodarze chcą podjąć swoich gości uroczystym obiadem, który wygodniej je się przy zwykłym stole. W małych salonach zazwyczaj jednak nie ma już na niego miejsca, goście muszą więc radzić sobie przy niskiej ławie. Czy ten problem jakoś można rozwiązać?

sie  27
Więcej
sie20
Marzenie każdego dziecka – łóżko piętrowe

Marzenie każdego dziecka – łóżko piętrowe

Jeszcze kilkanaście lat temu niewiele dzieci mogło pomarzyć o łóżku piętrowym. Wśród łóżek nie było zbyt wielkiego wyboru, a w sklepach dostępne głównie łóżka dwuosobowe, które w przypadku jedynaków były zbędnym zakupem. Dzieci uwielbiają wspinaczki i różnego rodzaju „bazy”, dlatego wejście na łóżko po drabinie jest atrakcją dla większości z nich. Producenci mebli wyszli naprzeciw oczekiwaniom maluchów i zaoferowali im zupełnie nowe rozwiązania.

sie  20
Więcej
cze08
Jak nowocześnie urządzić przedpokój?

Jak nowocześnie urządzić przedpokój?

Wiele osób urządzających mieszkanie aranżację przedpokoju zostawia sobie na koniec. Wydawać by się mogło, że to pomieszczenie dość łatwo jest umeblować, by było funkcjonalnie. Czasami jednak może to byś sporym wyzwaniem, zwłaszcza w małych mieszkaniach. Jeśli pod uwagę dodatkowo weźmiemy to, że ciasne, ciemne przedpokoje dawno wyszły z mody, aranżacja tych kilku metrów kwadratowych może być trudnym zadaniem.

cze  08
Więcej
  • Cena: PLN PLN
  • Sklep internetowy Sellingo.pl